برگزاری جلسه هیئت حل‌اختلاف برای تعیین تکلیف شهردار زنجان
برگزاری جلسه هیئت حل‌اختلاف برای تعیین تکلیف شهردار زنجان
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه این هفته جلسه هیئت حل‌اختلاف برای بررسی اعتراض اعضای این شورا در رابطه با شهردار تشکیل خواهد شد، گفت: همه اعضا تلاش خود را برای مدیریت شهر به کار بسته‌اند و شهروندان مطمئن باشند شهر رها نشده است.

به گزارش آرمانشهر ، منصور مرادلو اظهار کرد: طی صحبت‌های انجام شده با وزیر کشور، قول مساعد برای برگزاری جلسه در هفته جاری داده شد و امیدواریم تا چند روز آینده تکلیف شهردار زنجان مشخص شود؛ البته در این مدت امور شهر با نظارت اعضای شورای شهر توسط سرپرست پیگیری شده و قطعاً ما شهر را به حال خود رها نکرده‌ایم.

وی تصریح کرد: یکی از مواردی که همه اعضا به‌ دنبال آن هستند، تعیین تکلیف شهردار است و در هر شرایط اگر اصرار وزارت کشور بر رای قبلی خود باشد، بلافاصله نفرات مورد نظر بررسی و در نهایت گزینه بعدی برای طی مراحل قانونی به وزارت کشور معرفی خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت خیابان‌های شهر زنجان، خاطرنشان کرد: شهردار آینده باید این نکته را مدنظر قرار دهد و انتظار داریم نظارت دقیق‌تری نیز بر عملکرد پیمانکاران و عوامل آسفالت‌ریزی داشته باشند؛ چراکه جمع‌شدگی‌های فعلی نشان از این دارد که زیرسازی مناسب نبوده و نظارت‌ها نیز دقیق‌تر نبود.

  • منبع خبر : ایسنا