برنامه های ویژه شهرداری زاهدان برای ایام نوروز
برنامه های ویژه شهرداری زاهدان برای ایام نوروز
شهردار زاهدان در نشست ستاد استقبال از بهار گفت: با توجه به فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت، شهرداری زاهدان با بهره‌گیری از تمامی توان و ظرفیت‌ها خود در ایام نوروز به شهر جلوه خاصی خواهد داد.

به گزارش آرمانشهر براهویی برنامه‌های ستاد استقبال از بهار را مهم ارزیابی نمود و تصریح کرد: برنامه‌های ستاد استقبال از بهار به جهت ایجاد روحیه‌ نشاط و شادابی در شهروندان و جذب گردشگر از اهمیت ویژه ای برخوردار است، می‌بایست مناطق پنجگانه و سازمانها مربوطه این برنامه‌ها را با همکاری و هماهنگی بین بخشی، بصورت ویژه‌ای در دستور کار خود قرار دهند.

وی بازسازی و نصب المان‌های نوروزی، خط کشی معابر و نصب علائم ایجاد و بهسازی سرویس‌های بهداشتی، ترمیم نوارهای حفاری، برپایی جشنواره ها و شب شعر، تنظیف مبادی ورودی، اماده‌سازی و تجهیز امکانات رفاهی، حذف زوائد بصری، رنگ آمیزی جداول و مبلمانهای شهری، لکه گیری آسفالتها، آماده‌سازی پایانه مسافربری، سرویس‌دهی مسافران نوروزی، بازسازی و بهسازی علائم ترافیکی، کاشت  گل و گیاه، آذین‌بندی و نصب پارچه‌های الوان رنگی و… را از جمله مهمترین برنامه‌های اجرایی در ایام نوروز دانست.

آسا ریگی معاون خدمات شهری نیز هدف از این نشست را پیگیری مصوبات ستاد استقبال از بهار، تقسیم وظایف و برنامه‌ریزی صحیح و متعهدانه در جهت اجرای بهینه برنامه‌ها عنوان نمود.

وی افزود: امید است مناطق پنجگانه و سازمانها مربوطه تا پایان سال جاری مصوبات این نشست را با دقت و حساسیت ویژه ای اجرا نمایند تا با آمادگی کامل به سمت استقبال از بهار طبیعت رهسپار شویم.