بررسی احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط چهار
بررسی احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط چهار
طی بازدید شهردار منطقه ۱۳ و جمعی از مدیران این منطقه ، احداث یک ایستگاه مترو در ادامه خط ۴ مترو، بررسی و امکان سنجی شد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، با توجه به عبور خط ۴ مترو از محدوده منطقه۱۳ و  اجرای طرح ساخت و توسعه ایستگاه های  مترو از این خط در سیزدهمین تکه پایتخت ، صبح امروز،علی‌احمدی شهردار منطقه۱۳ به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران از محدوده میدان شهید برادران رحیمی ، فلکه اطلاعات و ابتدای بزرگراه شهید باقری واقع در ناحیه۴ بازدید کردند .
طی این بازدید که در راستای طرح  توسعه خط ۴ مترو در منطقه۱۳  صورت گرفت، معارضات ملکی به منظور تسریع در آغاز عملیات احداث ایستگاه مترو و هواکش های میان طولی بررسی شد .
شهردار منطقه۱۳ در حاشیه این بازدید گفت: توسعه خط چهار مترو در منطقه۱۳ به بهره‌برداری بهتر از این خط ، تسهیل دسترسی شهروندان به سایر شیوه‌های حمل و نقلی و همچنین کاهش ترافیک در محدوده کمک کرده و در نظر داریم با هماهنگی شرکت توسعه مترو ، اجرای این طرح را تسریع کنیم .
فاز نخست پروژه توسعه شرقی خط ۴ از میدان شهید کلاهدوز تا تقاطع بزرگراه‌های شهید سلیمانی و شهید باقری امتداد پیدا خواهد کرد تا پهنه شرقی تهران از مواهب سیستم حمل و نقل ریلی زیرزمینی بیشتر بهره‌مند شود. این طرح از میدان شهید کلاهدوز تا پردیس شهید عباسپور (منطقه حکیمیه) امتداد دارد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر