بازارچه‌های خوداشتغالی «یلدا بازار» آغاز به کار کرد
بازارچه‌های خوداشتغالی «یلدا بازار» آغاز به کار کرد
در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و توانمندسازی زنان کارآفرین شهر تهران، بازارچه‌های خوداشتغالی «یلدا بازار» آغاز به کار کرد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران،مریم اردبیلی مشاور شهردار و مدیرکل محترم امور بانوان شهرداری تهران با بیان این خبر گفت : در دو سال گذشته آسیب عمده‌ای به مشاغل خرد و کسب و کارهای نوپا بدلیل شرایط و محدودیت های کرونایی وارد شد به همین جهت اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اقدام به راه‌اندازی بازارچه‌های خوداشتغالی «یلدا بازار» نموده است. این بازارچه‌ها از ۲۲ آذرماه الی ۲دی ماه در چهار موقعیت؛ میدان ونک، بلوار اشرفی اصفهانی جنب تیراژه، پایانه خاوران و متروی شهر ری دایر می‌باشند.
وی همچنین افزود: در باراچه های خوداشتغالی «یلدا بازار»، ۲۰۰کسب وکار در قالب ۱۳۰ غرفه حضور دارند که محصولاتی نظیر صنایع دستی، گلیم و جاجیم، سفال، چرم، کالای خواب، حجاب و عفاف، عروسک، زیورآلات، مواد غذایی و … به شهروندان ارائه می‌کنند.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از تاریخ آذر ماه ۲۲ الی ۲ دی ماه از ساعت ۱۱ الی ۲۰ از این بازارچه‌ها بازدید به‌عمل آورند.