افراد غایب در جلسات انتخاب شهردار کرمانشاه باید پاسخگوی مردم و وضعیت شهر باشند
افراد غایب در جلسات انتخاب شهردار کرمانشاه باید پاسخگوی مردم و وضعیت شهر باشند
یکی از نمایندگان شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: افرادی که در جلسات انتخاب شهردار بدون هیچ دلیلی غیبت می‌کنند باید پاسخگوی مردم و وضعیت شهر باشند

به گزارش آرمانشهر ، سید احسان احسانی عصر دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: متاسفانه در هر جلسه شورا تعدادی از نمایندگان شرکت نمی کنند و همین باعث می شود جلسه رسمیت پیدا نکند و در نتیجه شهردار انتخاب نشود.

وی با بیان اینکه ادامه این روند تنها به ضرر شهر و مردم کرمانشاه است، گفت: ما به عنوان منتخبان مردم در مقابل آن ها مسئولیت داریم و اینکه به هر دلیلی در جلسات شرکت نکنیم کار درستی نیست.

احسانی با اشاره به قرار داشتن در ماه های آخر سال و لزوم برنامه ریزی برای مدیریت کلان شهر کرمانشاه، افزود: در حالی که الان باید شاهد برنامه ریزی دقیق و منسجم برای شهر و دیارمان جهت آخر سال و سال آینده می بودیم متاسفانه در وضعیت بلاتکلیفی قرار داریم.

این عضو شورای شهر کرمانشاه همچنین راجع به این موضوع که افراد غایب آیا فرد خاصی را برای سپردن سکان شهرداری در نظر دارند، اظهار بی اطلاعی کرد.

وی ادامه داد: انتخاب هرچه سریعتر شهردار کرمانشاه یک ضرورت است که امیدوارم دوستان غائب در جلسات به اهمیت آن پی برده و با همفکری دیگر اعضای شورا هرچه سریعتر اصلح ترین فرد انتخاب شود.

احسانی در پایان گفت: شهر بی شهردار خوب اداره نمی شود و کرمانشاه از این بابت آسیب می بیند و این مساله در شان مردم شهیدپرور این دیار نیست.

جلسه روز (دوشنبه – ۸ آذر) شورای شهر کرمانشاه به منظور انتخاب شهردار به خاطر عدم حضور کامران ملکی، سالار احمدزاده، سیدحجت الله موسوی اجاق، پوریا فخری و احسان حیدریان از رسمیت افتاد و تشکیل نشد.

شهرداری کرمانشاه از ۳۰ شهریور امسال به صورت سرپرستی و با مدیریت امیر رحیمی اداره می شود.

  • منبع خبر : ایرنا