اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران تصویب شد
اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران تصویب شد
لایحه «اصلاحیه بودجه مصوب سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران» با 20 رای موافق به تصویب رسید

به گزارش آرمانشهر ، لطف الله فروزنده، معاون معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران در سی امین جلسه شورا درباره اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران گفت: در سال ۹۹ عملکرد ۲۷ هزار میلیارد بوده ولی الان ۴۸ هزار میلیارد بسته شده که جای تامل دارد که به نظر می رسد کارشناسی نیست. درواقع عملکرد مبنایی است که بودجه سال بعد بسته شود. 
معاون معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران تاکید کرد: از شهردار تا بقیه برای موضوع بودجه تلاش می کنند. شهرداری هم امور روزمره را انجام می دهد و هم کار توسعه را پیش می برد. 
فروزنده با بیان اینکه ما با شورا دوگانه نیستیم و همه یک تیم واحد هستیم تا یک کار جدی را انجام دهیم، عنوان کرد: اگر رویکرد تحولی و انقلابی نداشته باشیم و ظرفیت های مردمی را فراهم نکنیم  حتما نمی‌ توانیم تحولی را در شهر ایجاد کنیم. 
او با اشاره به اینکه  ۷۰ درصد منابع ما در بودجه مربوط به شهرسازی است گفت: معاون شهرسازی به تازگی منصوب شدند و دیدگاه تحولی و گشایش دارند اما طبیعتا این موضوع زمان بر است. 
معاون معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران با تاکید براینکه شهردار دستور دادند که معاونان شهرداری با کمیسیون ها و اعضای شورا تعامل کنند، بیان کرد: به معاونان اعلام شده با شورا در تعامل باشند و انتظار می رود که شورا هم این گونه باشد. 
در نهایت لایحه «اصلاحیه بودجه مصوب سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران» با  ۲۰ رای موافق به تصویب رسید. 

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر