اشتراک‌گذاری تجارب و ظرفیت‌های حوزه حمل‌ونقل جلوی هزینه‌های زائد را می‌گیرد
اشتراک‌گذاری تجارب و ظرفیت‌های حوزه حمل‌ونقل جلوی هزینه‌های زائد را می‌گیرد
رئیس شورای سیاست‌گذاری حمل‌ونقل مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران با بیان اینکه باید تجارب حوزه حمل‌ونقل به اشتراک گذاشته شود، گفت: با به اشتراک‌گذاری آن‌ها، جلوی هزینه‌های زائد گرفته شود.

به گزارش آرمانشهر شفیعی رئیس شورای سیاست‌گذاری حمل‌ونقل مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران نیز در بیست‌ و نهمین نشست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک مجمع شهروندان کلان‌شهرهای ایران به میزبانی شیراز گفت: ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه حمل‌ونقل و کمیسیون‌های حمل‌ونقل وجود دارد و خروجی این نشست بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه باید تجارب حوزه حمل‌ونقل به اشتراک گذاشته شود، افزود: باید از این ظرفیت استفاده شود و با به اشتراک‌گذاری آن‌ها، جلوی هزینه‌های زائد گرفته شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری حمل‌ونقل مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران بیان کرد: با هماهنگ‌سازی بین ظرفیت‌های ایجاد شده، اتفافات مثبتی در حوزه مدیریت شهری می‌افتد.

منبتی رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداران کلان‌شهرهای ایران نیز گفت: باید بین شهرداران کلانشهرها و معاونین حمل‌ونقل ارتباط بیشتری شکل بگیرد.

حصاری مدیرکل دفتر حمل‌ و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نیز به آخرین وضعیت حمل‌ونقل درون‌شهری پرداخت و گفت: توجه به حوزه حمل‌و‌نقل شهری اولویت کلان‌ شهرها است‌.

وی در ادامه به بررسی مباحث حمل‌ونقل پاک، مباحث مترو و بازسازی آن، اوراق مشارکت شهری و ارائه آمار در این حوزه‌ها پرداخت.

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس