استاندار ایلام: انتخاب شهردار در یک فرآیند عقلانی در هفته‌ی آینده انجام گیرد
استاندار ایلام: انتخاب شهردار در یک فرآیند عقلانی در هفته‌ی آینده انجام گیرد
استاندار ایلام از اعضای شورای اسلامی شهر ایلام خواست تا هفته‌ی آینده در یک فرآیند عقلانی شهردار ایلام را انتخاب کنند.

به گزارش آرمانشهر ، محمد نوذری در نشست هم‌اندیشی با اعضای شورای شهر ایلام بر ضرورت انتخاب شهردار طی یک فرآیند دمکراتیک و عقلانی و در راستای احترام به رای و نظر مردم تاکید و اظهار کرد:  مردم با حضور حداکثری در انتخابات و مشارکت ۶۳ و نیم درصدی در انتخابات پیشران های توسعه در شرایط جدید را ترسیم کردند که در سفر رئیس جمهور هم نتایج آن را دیدیم و جا دارد که اعضا  به عنوان منتخبین مردم امروز هم با اجماع در راستای تکریم این مردم قدم بردارند.

وی از منتخبین شوراهای شهر و روستا، خواست در تکمیل خلق حماسه حضور مردم در انتخابات،  رویه ای منسجم مبتنی بر خرد جمعی و تخصص محوری برای توسعه، عمران و آبادانی شهرها و روستاها به کار گیرند.
 
استاندار ایلام با تاکید بر اجرای قانون در برنامه های پیش رو و احترام به خرد جمعی، خواستار انتخاب شهردار ظرف هفته آینده، تدوین برنامه زمانبندی با رویکرد توسعه گرایانه با افق کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای عمران و آبادانی شهر ایلام و احترام به آرائ مردم و پاسخگویی به افکار عمومی شد.

وی با تاکید بر تعامل و همکاری اعضا شورا، خواستار هم اندیشی در جهت رفع مشکلات مردم، اجرای زیرساخت های شهری و رایزنی برای جذب اعتبارات شد.

 نوذری با بیان اینکه ساختار اجتماعی و سیاسی ایلات ایلام را بخوبی می شناسم، مردم ایلام را مردمی پرتلاش، دلسوز، ولایتمدار و همراه نظام و انقلاب دانست و گفت: هر جا کار برای مردم انجام شود هم رضایت خلق و هم رضایت خداوند را بدنبال دارد که تاثیری ماندگار را در اذهان نیز بجای خواهد گذاشت.

وی در پایان خواستار همکاری و هماهنگی بیشتر اعضای شورا و شهرداری در انجام امور به منطور حمایت از حقوق شهروندان بر اساس قوانین و مقررات اداری شد.

موضوع انتخاب شهردار ایلام در هفته‌های اخیر موجب ایجاد حاشیه‌هایی در فضای رسانه‌ای استان شده است.

  • منبع خبر : ایسنا