اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری کشور را کسب کرد
اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری کشور را کسب کرد
مدیر اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج از کسب مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری توسط اداره پدافند غیرعامل این شهرداری در چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل شهری خبر داد و گفت: این همایش 10 آبان ماه به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری در دو بخش مدیران شهرداری ها و مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی معرفی و از خدمات رسانی آنان در این حوزه تجلیل شد.

به گزارش آرمانشهر ، به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج، مدیر اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج از کسب مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری توسط اداره پدافند غیرعامل این شهرداری در چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل شهری خبر داد و گفت: این همایش ۱۰ آبان ماه به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری در دو بخش مدیران شهرداری ها و مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی معرفی و از خدمات رسانی آنان در این حوزه تجلیل شد.

به نقل از ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج: فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری معرفی شدند.

مدیر اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج اظهار داشت: چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل در مدیریت شهری همزمان با هفته نکوداشت پدافند غیرعامل به ریاست وزیر راه و شهرسازی و با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.

کامبیز پوشنگ باقری گفت: در این همایش که به میزبانی وزارت راه و شهرسازی برگزار شد رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور و معاونان معماری و شهرسازی و حمل و نقل وزارتخانه و مدیران و فعالان پدافند غیرعامل از سراسر کشور نیز حضور داشتند.

وی از کسب مقام سوم فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری توسط اداره پدافند غیرعامل شهرداری سنندج در چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل شهری خبر داد و گفت: این همایش ۱۰ آبان ماه به صورت ویدیو کنفرانس برگزار و فعالان عرصه پدافند غیرعامل شهری در دو بخش مدیران شهرداری ها و مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی معرفی و از خدمات رسانی آنان در این حوزه تجلیل شد.

وی اعلام کرد: در حوزه مدیران برگزیده شهرداری مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان، شهر قدس، شهرداری سنندج، شهرداری آبادان، بروجرد، شهرداری بندرعباس، شهرداری خرم آباد، بیرجند، شهرداری مشهد، بابل و نیشابور به ترتیب عنوان های اول تا یازدهم را کسب نموده اند.

پوشنگ باقری همچنین افزود: مدیران برگزیده دستگاههای اجرایی نیز به ترتیب شامل معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری، مدیرکل دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و مشاور رئیس و مدیرکل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.