اجرای طرح جامع دفع آب‌های سطحی به ۱۵۰۰میلیارد نیاز دارد
اجرای طرح جامع دفع آب‌های سطحی به ۱۵۰۰میلیارد نیاز دارد
شهردار خرم‌آباد گفت: طرح جامع دفع آب‌های سطحی شهر، به ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش آرمانشهر ،سعید فتوحی، در جلسه تخصصی بازرسی کل استان با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، که در سالن جلسات بازرسی کل لرستان برگزار شد، اظهار کرد: برای رفع مشکل دفع آب‌های سطحی در شهر خرم‌آباد، نیاز به ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

شهردار خرم‌آباد، افزود: متأسفانه ما تا به امروز، طرح‌های جامع ترافیک و دفع آب‌های سطحی نداشته‌ایم، در بحث ترافیک در ساعاتی از طول روز شهر قفل می‌شود، در بحث آبگرفتگی‌ها نیز پس از بارش باران، شهر شرایط خوبی ندارد، با اندک اعتبارات جاری شهرداری، دفع آب‌های سطحی در محله میدان تیر و سه راهی گلدشت آغاز شده است.

وی عنوان کرد: متأسفانه زیر ساخت‌های شهر برای ۳۰ سال قبل پیش‌بینی شده و ظرفیت شرایط فعلی را ندارند، ما برای مرتفع کردن اساسی آبگرفتگی‌ها و دفع آب‌های سطحی نیاز به ۱۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار داریم.

فتوحی بیان کرد: در سال ۱۴۰۱ طرح تجمیع و یکسان‌سازی حقوق را در شهرداری انجام خواهیم داد، اگر پولی باشد همه نیروها، نیروهای شرکتی، خدماتی و رسمی همگی حقوق را در یک روز دریافت خواهندکرد، اگر هم پول نباشد برای همه نیست.

شهردار خرم‌آباد، ادامه داد: پروژه‌های مختلفی در سطح شهر در حال اجرا داریم که می‌توان به بازسازی و اصلاح پارک اسدآبادی، سامانه شفافیت در شهرداری، ساماندهی دره اسدآبادی، شهربازی کیو، بام خاطره‌ها در محله پشت‌بازار، انعقاد قرارداد ۱۱هزار تنی آسفالت، شروع پروژه احداث ساختمان شهرداری منطقه سه، بام پاگر، احداث پارک محله‌ای در سطح سه منطقه و ساماندهی ورودی‌های شهر اشاره کرد.

  • منبع خبر : ایسنا