آیین معارفه شهردار جدید سراوان برگزار شد
آیین معارفه شهردار جدید سراوان برگزار شد
محمد امین سیدی در آیینی با حضور تجلیلی فرماندار و جمعی از معتمدین و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و حومه بعنوان شهردار جدید شهرستان سراوان معرفی شد.

به گزارش آرمانشهر ، تجلیلی فرماندار سراوان در آئین معارفه شهردار سراوان اظهار داشت: شرایط کاری این شهرستان مبتنی بر دوستی، همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت است.

فرماندار سراوان با تاکید بر لزوم همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهر افزود: برای توسعه شهر دغدغه داریم و انتظار داریم مجموعه مدیریت شهری بدون حاشیه سازی و با همدلی و وفاق به مردم خدمت رسانی کنند.

محمدی معاون سیاسی فرماندار جذب سرمایه‌گذار را از دیگر اولویت‌های شهرداری برشمرد و گفت: شهر سراوان نیازمند مشارکت خیرین وسرمایه گذاران را داردو این امر با همفکری وتعامل بین شهردار و شورای اسلامی شهر رقم می‌خورد.

خانم میرمرادزهی رئیس شورای اسلامی شهر سراوان نیز با بیان اینکه شهرداری نیازمند حمایت و کمک مسئولین وشهروندان در تسهیل و سرعت بخشیدن در امور اجرایی و پروژه‌های شهری است مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین را خواستار شد.

وی همچنین خدمتگزاری صادقانه به مردم را از شهردار جدید درخواست کرد.

سیدی شهردار جدید سراوان درخواست مشارکت مسئولین و شهروندان جهت تحقق اهداف شهری را خواستار شد و برنامه های پیشنهادی خود را جهت تحول شهر سراوان عنوان کرد.

پس از قرائت و تحویل حکم به شهردار جدید از زحمات عبدالله درزاده سرپرست قبلی شهرداری تقدیر و تشکر گردید.

  • منبع خبر : ایسنا