آماده همکاری با سرمایه‌گذاران هستیم
آماده همکاری با سرمایه‌گذاران هستیم
شهردار شیراز گفت: آماده هستیم تا بیشترین همکاری را با سرمایه‌گذاران حوزه‌های مختلف بویژه حوزه تفریحی و سرگرمی تعریف شده داشته باشیم. 

به گزارش آرمانشهر سیداحسان اصنافی چهارشنبه ۳۱ فروردین طی جلسه‌ای با اعضای شورای شهرستان شیراز گفت: در شهری با حدود ۲ میلیون جمعیت، اگر درآمد زیاد باشد، هزینه‌ها و مسائل و مشکلات هم زیاد و خاص است.

 او در خصوص همکاری شهرداری شیراز با شورای شهرستان شیراز و شوراهای اسلامی این شهرستان هم عنوان کرد: باید از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و در حوزه‌های مختلف آماده انتقال تجربیات هستیم.

  شهردار شیراز با بیان اینکه امکان هزینه‌ کردن شهرداری شیراز در خارج از محدوده شهری شیراز وجود ندارد، تصریح کرد: شهرداری شیراز در مسائلی همچون آموزش آتش‌نشان‌ها، انتقال تکنولوژی مدیریت پسماند و حوزه‌های عمرانی می‌تواند برای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان شیراز مفید باشد.

 اصنافی با استقبال از سرمایه‌گذاران در شهر شیراز گفت: آماده هستیم تا بیشترین همکاری را با سرمایه‌گذاران حوزه‌های مختلف بویژه حوزه تفریحی و سرگرمی تعریف شده داشته باشیم. 

محمدتقی تذروی، رئیس شورای اسلامی شهرستان شیراز نیز در این نشست گفت: شورای اسلامی شهرستان شیراز نیاز به تعامل و همکاری با شهرداری شیراز دارد. او ادامه داد: مساعدت و همکاری شهرداری شیراز با شورای اسلامی شهرستان شیراز در قالب تفاهم‌نامه میسر خواهد شد. 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین عنوان کرد: اگر خدمات و امکانات لازم برای بخش‌های اطراف شیراز ارائه نشود، جمعیت به سمت شهر شیراز سر ریز خواهد شد. 

  • نویسنده : منصوره خسروبیگ
  • منبع خبر : آرمانشهر فارس