آماده‌سازی شهر برای استقبال از رئیس جمهور
آماده‌سازی شهر برای استقبال از رئیس جمهور
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: در راستای استقبال از سفر رئیس جمهور و وزاری دولت سیزدهم تمامی نیروهای شهرداری شهرکرد در حالت آماده باش کامل هستند.

عبدالصادق نجفی در جلسه هماهنگی سفر رئیس جمهور اظهارداشت: فضاسازی شهر، نظافت معابر و جوی و جداول، ساماندهی بیلبوردهای شهری، جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی و شاخه خشک درختان در دستور کار قرار گرفته است. 

وی افزود: با توجه به اینکه غبارروبی گلزار مطهر شهدا همزمان با ورود رئیس جمهور محترم برگزار می‌گردد بنابراین تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شود. 

سرپرست شهرداری شهرکرد با بیان اینکه خبرهای خوبی برای شهرکرد همزمان با حضور آیت‌الله رئیسی در استان در راه است، بیان کرد: امیدوار هستیم حضور ایشان در شهرکرد منشأ خیر و برکت باشد و گام‌های بلندی در راستای توسعه استان و شهر شهرکرد برداشته شود. 

نجفی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده از سوی مجموعه مدیریت شهری، مسئولان استانی و شهرستانی برای دریافت مصوبات سفر خبرهای خوبی برای شهرکرد در راه است. 

وی گفت: برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و استقبال هرچه بهتر از رئیس جمهور و هئیت دولت تمامی معاونین، مدیران، روسای سازمان‌ها و نیروهای خدمات شهری در حالت آماده باش کامل هستند.

  • نویسنده : سما عسگری
  • منبع خبر : آرمانشهر چهارمحال و بختیاری